huzur Aşk ve ihanet aynı terazide tartılamıyormuş... Sende Güzel Bir Söz Ekle
AnasayfaFlash ŞiirlerForumlarDuygusal KliplerGüzel SözlerSohbet GirişiŞiirler Sitede şuan 20 Kalp Atıyor
Sonsuzluk.Net :: Başlığı Görüntüle - GERCEK DOSTLUK...
Forum Anasayfası  •  Yardım  •  Forumlarda Ara  •  Bilgileriniz  •  Arkadaş Listeniz  •  İstatislikler 

GERCEK DOSTLUK...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Sonsuzluk.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye Ve Güzel Yazılar Sayfayı Yazdır
Yazar Mesaj

61_HAYDUT_61

Deneyimli

Teşekkür Etti: 31

Teşekkür Edildi 36

23.25 Rep

Nereden: istanbul

Durum: Çevrimdışı

Seviye:17

0 / 630
301 / 301
28 / 41

MesajTarih: 05 Arl Cum, 2008 2:58 am    Mesaj konusu: GERCEK DOSTLUK... Alıntıyla Cevap Ver

Çok zengin bir ailenin tek oğlu.oğlan devamlı arkadaşları ile vakit geçiriyor.babası olum onlar hep
senin paran için beraberler diyor,çocuk babaya kızıyor olurmu onlar benim dostum beni param için
değil kendim için seviyorlar diyor.baba da oğluna bir ders vermek için gel seninle arakadşım
dediğin
insanlara dost dediğin insanlara bir oyun oynayalım bakalı hakikaten dost ve arkadaşlarmı?oğlan
sorar nasıl diye!baba bir kuzu alarak onu keser ve bir çuvalın içine koyar ve çocuğu arkadaşlarına
gönderir.giderken der kiİ:ben bir cinayet işledim yardımına ihtiyacım var gel şunu beraber yok
edelim de der.çocuk çok samimi olduğu arkadaşim dediği insnların dost dediği insanlarin yanlarına
teker teker gide ve bütün kapılar yüzüne kapanır ve çocuk başı önde bir şekilde eve döner
haklıymışsın baba hepsi benimle param için beraber der.baba dur daha bitmedi der arabana atla (a)
köyüne git orada (a)yı bul selamımı söyle ve adam öldürdüm bunu ortadan kaybetmemiz lazım de.çocuk
atlar köye gider ve adamı bulur.adama babasının selamını söyler ve bi cinayet işlediğini söyler
adam
selam başım üstüne der ve kendi bahçesin gömer ceseti bi sey sormadan.çocuk teşekür edr ve döner
babasının yanına baba der hakikaten dostun muş bu adam der hiç bi şey sormadan bahçesine gömdü
der.dur der babası arabana atla ve o köye git neredeyse adamı çıkar 2 tokat vur der.baba olur mu
adam bize iyilik yaptı sen dediğimi yap der gider adam kahvede oturuyor çıkarır ve 2 tokat atar
herkesin içinde adam der ki iki tokata bizde adam satılmaz babana selam söyle der.evet arkadaşlar
ailemize daha çok güvenelim bizim kötülüğümüzü istemeyecek bizi yarı yolda bırakmayacaklar yine
onlardir.arkadaş gelip geçici.sağlam arkadaşlıklar ve dostluklar bulmanız dileği ile....

(¯`·._.·[Sonsuzluk.Net İmza Alanı]·._.·´¯)

YAŞARKEN BİLMEZLER KADRİNİ, ÖLÜNCE MERMERDEN YAPTIRIRLAR KABRİNİ. İSTEMEM,HAYATTA NAMERTTEN CARE.BENDE OLSAM ÖMRÜMDE Bİ ÇARE.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Sayfayı Yazdır
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz